وکیوم فرمینگ (وکیوم پلاستیک)

وکیوم فرمینگ (وکیوم پلاستیک) 1

وکیوم فرمینگ (وکیوم پلاستیک) با ماشین آلات تمام اتوماتیک

وکیوم فرمینگ که بییشتر با نام وکیوم پلاستیک شناخت می شود در بسیاری از لوازم و محصولات مورد استفاده قرار میگیرد. برخی از محصولات ممکن است نیاز باشد تا وکیوم های مورد نیاز برای فرم و شکل خاص آن ساخته شود و در بسته بندی استفاده شود. استفاده از وکیوم فرمینگ برای بهتر شده و زیباتر شدن بسته بندی با توجه به نوع قالب که روی کالا قرار میگیرد باعث می شود سالم ماندن در مقالب آسیب ها و فشارهای وارد شده احتمالی شود و در حمل و نقل و جابجایی دچار مشکل نشود.

ساخت وکیوم فرمینگ
تولید و ساخت انواع وکیوم فرمینگ و خدمات مربوطه

این نوع بسته بندی را وکیوم فرمینگ می گویند که توسط دستگاه های صنعتی با فشار و حرارت های لازم طراحی و ساخته می شود.

وکیوم فرمینگ وکیوم پلاستیک
وکیوم فرمینگ

ارائه کلیه خدمات بسته بندی وکیوم فرمینگ و وکیوم پلاستیک

شرکت وکیوم پوشش نوین با بهره گیری از سالیان سال تجربه و تخصص در امر تولید و ساخت انواع وکیوم فرمینگ و وکیوم پلاستیک با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی ها و بهترین دستگاه های ممکن آماده است تا محصولات شما را بصورت اختصاصی و ویژه طراحی و اجرا نماید .

این شرکت با داشتن دستگاه های جدید و به روزی که دارد امکان ساخت کلیه لوازم و تجهیزاتی که ممکن است شما در امر بسته بندی و دیگر امور نیاز داشته باشید را با کیفیت های بالا متناسب با محصول شما فرم دهید و انجام دهد. مشاوران این مجموعه آماده هستند تا راهنمایی های لازم را جهت ساخت محصول مورد نیاز و توجه شما ارائه دهند تا در نهایت خروجی کار ایده آل شما به دستتان برسد .

معمولا برای بسته بندی انواع گز و شکلات های بسته بندی ، قطعات جانبی محصولات ،لوازم آرایشی بهداشتی ، اسباب بازی و … از پک های پلیمری و ورق های پلاستیکی فرم داده شده استفاده می شود . این کار را وکیوم فرمینگ با استفاده از قالب های اختصاصی انجام می دهد.

آخرین قیمت را از ما بگیرید